Svatební salon CAXA

Jako svatební stylistka jsem měla možnost navštívit jeden z největších svatebních salonů, salon CAXA v Olomouci, který v září otevřel svoji pobočku i v centru Brna. Možná už jste o něm slyšeli a pokud ne, určitě tento tip oceníte, především jestli plánujete svatbu, chystáte se na ples nebo jinou společenskou událost.

Přesně takový svatební salon jsem si u nás představovala a dlouho postrádala.

Paní majitelka Blanka Kaksová mi umožnila prohlídku salonu v Brně, už při vstupu jsem byla nadšená! Stylové prostředí, pohodová atmosféra a veliký výběr všeho, na co si jen vzpomenete.

Svatební šaty tady najdete různých stylů, střihů a velikostí. Každý rok přibude 100 - 150 nových modelů. Ideální čas pro výběr svatebních šatů je cca 6 měsíců před svatbou. Určitě potěším i svatební maminky, které mohou vybírat z krásných šatů a doplnit je sakem nebo kabátkem. Podle vašich představ tu můžete sladit družičky i děti.

Svatební salon se nesoustředí pouze na svatby, ale také na plesy a další společenské události. Vybrat si můžete podle příležitosti, na kterou se chystáte, od klasických “decentních” šatů, až po luxusní večerní róbu.

♥ Překvapily mě velikosti, které začínají od čísla 32 a jsou až po číslo 52, což je skvělé.
♥ V salonu zakoupíte i svatební střevíčky, šperky, správné spodní prádlo pod šaty a nechybí ani doplňky do vlasů.
♥ Půjčit si můžete například kožíšky, kabátky, ale dokonce i psaníčka a deštníky.

Pánové věřím, že i vy si toto místo zamilujete a vybírání obleku si užijete. Nemůže být přece nic lepšího, než najít vše na jednom místě. Zapůjčený svatební nebo společenský oblek zde doplníte i o vestu, košili, manžetové knoflíčky a pohodlné společenské boty. Nebojte se sladit outfit na místě se stylovou kravatou, motýlkem, kapesníčkem, kšandami, manžetovými knoflíčky i koženým opaskem.

Máte daný dress code na večer, nebo pozvání na “červený koberec”? Tak právě na tomto místě vám na tuto jedinečnou událost zapůjčí smoking, černý frak, anglický žaket, frakovou košili, cilindr, hůlku nebo bílé rukavice.

♥ Zakoupit si můžete připravený “oblekový balíček - set”, který obsahuje oblek, klasickou košili s dlouhým rukávem, pánské kožené boty, ponožky, pánský kožený opasek se sponou, motýlka, či kravatu. Zakoupený oblek vám také upraví na míru.
Společenský outfit si můžete nakombinovat podle vlastního výběru. Nebo si vlastní outfit doplnit například o vestu, manžetové knoflíčky, motýlka, ale i cilindr.
♥ Rozpětí velikostí je od čísla 42 po číslo 62.

♥ Doporučuji se předem objednat.
Svatební salon CAXA najdete na ulici Jánská 9, Brno, telefon: 777 818 899.

Using Format