Líčení a účes na svatbu, ples nebo focení


Svatební líčení a účes

Svatební den patří mezi největší okamžiky ve vašem životě a já vám moc ráda pomůžu s tím, abyste vypadala dokonale. Myslete na to, že váš make-up musí vypadat skvěle zblízka, při gratulaci svatebních hostů, zdálky a také na fotografiích. Musí snést polibky i pláč. Svatební líčení samozřejmě naprosto podřídím vaší osobnosti, protože je důležité nejen dobře vypadat, ale hlavně se tak musíte cítit!

Termín svatebního líčení a účesu doporučuji objednat co nejdříve. Svatební zkouška by měla být 3 týdny před obřadem. V den svatby na vaše přání přijedu k vám domů, nebo na místo, které si určíte.

Jednou z věcí, která mě poslední dobou baví jsou svatební účesy. Připravím vám krásný účes, který bude ladit s celkovou vizáží a vydrží celý svatební den. Do účesu můžeme zakomponovat i clip in vlasy, aby byl svatební účes přesně podle vašich představ.

♥ K oltáři vykročíte s dokonalou vizáží a s krásným úsměvem.
♥ Ve svatební den nalíčím i vaši maminku, sestru, tetu nebo babičku.
♥ Budete se kochat nejen obdivnými pohledy svatebních hostů, ale především vám zůstanou krásné svatební fotografie.

K dispozici mám pro vás příčesy do svatebního účesu různých odstínu a můžete si vyzkoušet i jednorázové lepení řas.
Věřte, že tyto drobnosti udělají hodně a vše vymyslíme tak, aby to vypadalo přirozeně a vy jste se cítila dobře.
Poradím vám ráda i se sladěním družiček, nebo oblečením pro maminku.
Záleží jen na vás v čem všem budete chtít poradit, jsem tu pro vás.

Moje milé nevěsty, v tomto videu vám povím jak probíhá zkouška svatebního líčení a účesu. Vše se také vždy a včas dozvíte jakmile si domluvíme termín vaší zkoušky, které předchází rezervace termínu svatby.


Plesový účes, líčení a foto make-up

Ať už se chystáte na ples, nebo potřebujete nalíčit na focení, nenechte nic náhodě a svěřte se do rukou profesionálky!

Nalíčím vás, upravím vlasy, poradím s vhodným výběrem oblečení a doplňky. Na vaše prání můžu přijít i na samotné focení a dohlédnout při něm na všechny detaily.

Make-up na focení se liší od běžného líčení, které znáte. Může být extravagantní a výrazné, stejně tak i jednoduché a nenápadné pro podtržení vaší přirozené krásy.

Součástí foto makeu-pu i plesové vizáže by měl být i perfektní účes, který nejen skvěle vypadá, ale také je dostatečně odolný. Nepodceňujte tedy hairstyling a svěřte své vlasy do mých rukou.


Kontaktujte mě

a rezervujte si včas váš termín

Using Format