Barbara

Na slečnu Martinu jsem narazila náhodně. Od první komunikace jsem věděla, że je to naprostá profesionálka. Už na první zkoušce make-upu a účesu vystihla mé představy a já jsem si byla jistá, že o svatební vizáž nemusím mít strach. Martinka přijela na místo konání svatby na minutu přesně, kromě mě, stihla nalíčit a učesat mojí sestru i maminku. Navíc ještě učesala dvě malé družičky, na kterých jsme se dřív ani nedomlouvaly. Z Martiny vyzařuje nepopsatelný klid, pokora a pozitivní energie. Díky ní byl náš svatební den ještě krásnější.

Doporučuji všem nevěstám :)

Zuzana

Skvěle odvedená práce bez jediné chybičky. Vstřícný přístup samozřejmostí. Rozhodně můžu všem velmi doporučit!

Iva

Moji svatbu v CR jsem zarizovala z USA, kde bydlim, a asi to byl osud ze jsem nasla na internetu Martinu. Hledala jsem nekoho pobliz Brna, libil se mi jeji styl a neco mi rikalo, ze se mi bude libit i jeji pristup. Jsem moc rada ze jsem vsadila na tuto kartu. Martina je velice profesionalni a spolehliva, mila a to, co vykouzlila pro mne, moji dceru a jeste jednu pribuznou v den svatby bylo uzasne. 

 Zkouska dva dny pred svatbou probehla velice hladce, vse jsme si ujasnily a v den svatby byla Martina na cas a pripravena na vsechny tri ucesy a muj make up.  Martina naslouchala memu prani a dodala k tomu sve znalosti a kouzlo. Co se tyce makeupu, byla jsem u vytrzeni. Je mi 47 let a kdyz jsem se videla a pozdeji i fotky, byla jsem nadmiru spokojena. Stale jsem vypadala jako ja, ale o dost mladsi.  

Moje 20- ti leta dcera ma dlouhe huste kudrnate vlasy a je dost vybirava co se tyce kadernic, protoze jen tak nekdo si neumi s jejimi exotickymi kudrnami poradit. I ona byla uplne nadsena z ucesu od Martiny a jeste do dnes my hoste ze svatby rikaji jake jsme byly obe princezny. Dokladam fotky k posouzeni. 

Jana

Ke slečně Frankové docházím už řadu let na kosmetické ošetření. Její služby byly vždy perfektní. V letošním roce mě připravovala i na svatbu. S líčením i účesem jsem byla maximální spokojená. Oceňuji i průběžnou komunikaci ohledně mých představ a podoby účesu. Její profesionální služby mohu budoucím nevěstám jen doporučit.

Anna

Když jsem hledala na svatbu někoho, kdo mě nalíčí a zároveň učeše, narazila jsem právě na Martinu. Martina je velice milá a komunikace s ní byla výborná. V jejím studiu jsem vyzkoušely několik účesů a líčení, které se hodily ke svatebním šatům a doplňkům a vybraly to nejlepší. Ve svatební den pak Martina přijela ke mně domů a perfektně mě nalíčila a učesala k mojí maximální spokojenosti. Účes i líčení vydrželo bez chyby celou svatbu. Martinu tedy můžu doporučit všemi deseti.

Using Format