Eva

Tímto bych chtěla ještě jednou moc poděkovat Martině Frankové za krásný make-up a účes. Připravovala jsem se na své první závody v kategorii bodyfitness a hledala jsem vizážistku, která by mě zkrášlila pro tento výjimečný den. Hned mne zaujaly stránky slečny Martiny, jak fotkami tak recenzemi. Že jsem si vybrala dobře bylo již patrné z konverzace. Milá konverzace, rychlé odpovědi, probraly jsme dopodrobna moji představu. V den D jsem si zkrášlování opravdu užívala, Martinka dokonale vystihla mou představu. Účes krásný a make up byl úžasný, výrazný, vydržel celý den bez chybičky. Když jsem se pak na sebe podívala do zrcadla, byla jsem opravdu nadšená, moc mi to - musím skromně říct :) - slušelo. Díky tomu ze mne spadla velká část nervozity, všichni mi to moc chválili a já si závody užila. Určitě slečnu Martinu všem doporučuji!

Terka

Martina mě líčila a česala na mojí krásnou zářijovou svatbu. Byla jsem nadšená a všichni ostatní také. Pokaždé, když někdo vidí fotky, tak mi chválí ten krásný vílí účes.

Katka

Ráda bych moc poděkovala slečně Martině za fantastický svatební účes. Dlouho jsem hledala někoho, jehož styl by splňoval mé představy a naštěstí jsem narazila na Martinu. Na zkoušce účesu jsem jí sdělila moji vizi a účes hned napoprvé vypadal úžasně. Během předsvatebních příprav připravila účes i svědkyni a mamince a obě byly s výsledkem naprosto spokojené. Vlasy vypadaly naprosto přirozeně a účesy navíc vydržely celý den a večer svatebních oslav. Ještě jednou moc děkuji za úžasnou svatební vzpomínku. :-)

Míša

Martina byla perfektní vizážistka, od začátku měla profesionální přístup a na čem jsme se domluvily, to platilo. Účes trefila v podstatě napoprvé a líčení vypadalo přirozeně a krásně. V den svatby proběhly přípravy s Martinou bez problému, vytvořila dokonalý účes, který bez potíží vydržel celý den. Líčení odhadla k tyu pleti. Nemám nic co bych vytkla a můžu všem nevěstám vřele doporučit. 

Michaela

S paní Martinkou jsem byla velice spokojená, je velice příjemná, milá a hlavně co oceňuji nejvíce profesionální. Líčení i účes dovedla k dokonalosti a na hned na první zkoušce bylo jasno. Přesně vystihla a ztvárnila moji představu do tématu svatby. Mohu jen vřele doporučit nejen za sebe, ale také za maminku a svědkyni. Ještě jednou jí tímto děkuji za skvěle odvedenou práci, kterou každý chválil.

Irena

Milá Martinko,

mnohokrát Vám děkuji za perfektní svatební nalíčení a účes.Vše jste zvládla na výbornou i s ročním dítětem na mém klíně, a to pocelou dobu zkrášlování. Po vynikajících předchozích zkušenostech jsem vůbecnepochybovala o Vašich kvalitách. Krásně jste zvládla učesat i mou svědkyni a také skvěle poradila v posledních detailech. Lepší vizážistku jsem si nemohla vybrat.

Bára

Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za to, jak krásně jsem na svatbě vypdala. Sama jsem neměla uplně konrétní představu, vy jste ale účes a líčení vystihla dokonale :) Celý den jsem se cítila krásně. Vše vydrželo perfektní až do rána a to i přes větrnou cestu kabrioletem ;) Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vás. 

Aneta

Když jsme začali zařizovat svatbu, Marťa Franková byla pro mě jasná a jediná volba. Hravě si poradila i s hůře připravenými květinami od floristky a vytvořila účes podle mých představ. Marťa je naprostý profesionál, který dokáže přesně odhadnout, co jaké nevěstě sluší. Její líčení podtrhuje přirozenou krásu bez zbytečného nánosu make-upu. Sama je sobě tou nejlepší reklamou, budoucí nevěsty neváhejte! Doporučuji a vychvaluji kudy chodím. Děkuji, Aneta.

Petra

Martina mi byla sympatická už od prvního e-mailu. Veškerá komunikace probíhala velice hladce a i první schůzka nebyla výjimkou. Nejen že vystihla make-up, který se mi hodil jak k mé vizáži tak ke svatebním šatům, ale také trpělivě naslouchala a upravila každý detail k mé spokojenosti. Účes mi vykouzlila nádherný hned napoprvé. Ve svatební den mi ještě pomohla nalakovat nehty a to i přesto, že spěchala k další nevěstě. Účes i make-up byl krásný do ranních hodin a na fotkách jsem vypadala překrásně. Můžu jedině doporučit. Mockrát děkuji! ❤

Jitka

Někteří lidé se pro svou práci narodí a mezi ně právě patříi Martina Franková. Svatební líčení pro mě i pro mou mamču bylo naprostéperfektní. Když si Vás Marťa vezme do parády, ani skoro neucítíte, že Vám natom obličeji něco vytváří, je velice jemná, a přitom výsledek je perfektní.Líčení vydrželo až do pozdních nočních hodin a účes ještě do rána. Na všem se s Vámi předem domluví,případně poradí. Při další příležitosti velice ráda využiji služeb, které Marťanabízí. 

Eliška

Marťu mně jednoduše seslalo samo nebe! :) Měsíc před svatbou mně  kadeřnice odřekla česání svatebního účesu a Marťa přes to, že již v ten samý den měla česat jinou nevěstu, mě i moji svědkyni zachránila a dokázala vytvořit účes přesně podle našich představ a my se cítily skvěle. Marťa je velmi šikovná, dokáže poradit s volbou účesu a neskutečně si vážím její ochoty. Příště bych bez váhání volila rozhodně jedině ji! Můžu vřele doporučit :-) Proběhla jedna zkouška svatebního účesu, kdy jsme vyzkoušely tři varianty, se kterými jsem za ní přišla a měla jsem jasno. Celé svatební česání proběhlo v naprosté pohodě a já jí za to moc děkuji! :-)

Kristýna

Ještě jednou moc děkuji za svatební účes a líčení. Vždy když jsem nevěděla, tak jste mi poradila a pomohla, což si moc vážím. Při každé schůzce byla velice příjemná atmosféra i během příprav v den "D". Účes držel celý den krásně a líčení bylo celý den stejné a krásné. Konečně jsem se jednou cítila krásná a to díky Vám. Jste opravdu profesionál a máte kouzelné ruce, takže jsem byla velice spokojena!!! Určitě Vaše služby využiji k jiným příležitostem. :)

Edita

Martinu jsem objevila díky našemu skvělému fotografovi Víťovi, se kterým spolupracuje v Malovaném obrázku. Po shlédnutí její práce jsem věděla, že je to ta pravá volba. Líčení i účes trefila Martina na zkoušce napoprvé a ve svatební den už jsme jen doladily detaily k dokonalosti. Co musím vypíchnout, tak řasy, na které se přišla zeptat nejedna slečna. Precizněji udělané umělé řasy prý ještě nikdy neviděly. Vše perfektně vydrželo polední slunce na obřadu, slzy, pot i tanec až do 4. hodiny ranní a jen těžko jsem se se svou krásnější polovičkou loučila. Každá nevěsta si přeje vypadat na své svatbě nádherně a to se mi splnilo se vším všudy. Z celého srdce Vám děkuji :)

Monča

Díky Martince probíhaly přípravy úplně hladce. Profesionálka každým coulem. Vyzařoval z ní klid a pozitivní energie, což jsem v ten den velice ocenila. Domluva byla pefektní. Nejsem moc sběhlá v líčení a už vůbec ne v účesech, takže jsem spíš celkovou vizáž nechávala na Marti a výsledek byl takový, že jsem se nepoznávala. Celý den jsem byla jako v pohádce. Každý mě chválil (samozřejmě princeznááá). Kamarádka ze svatby se příští rok vdává a hned si Marťu zamluvila i pro sebe. Takže za mě a mého teď už manžela naprostá spokojenost a veliké DÍKY!!!

Petra

Marti, chtěla bych moc poděkovat za překrásné líčení a především svatební účes, který vydržel i let helikoptérou. :) Všichni jej moc obdivovali a chválili (nejvíc ženich) a já jsem se díky Vám cítila během celého svatebního dne moc krásně!! Svědkyně i maminky byla také nadšeny ze svého líčení.

Martina

Děkuji moc za vytvoření dokonalé svatební visage. Přála bych každé nevěstě spolupráci s Martinkou, neboť je to profesionálka a člověk na správném místě. Makeup i účes vydržel do brzkých ranních hodin! :) 

Verča

Milá Martinko, děkuji Ti za nádhernou svatební vizáž. Jsi úplný kouzelník. Všichni na mě oči mohli nechat a já si se cítila nádherně. I díky Tobě byl náš den dokonalý. Pohoda při líčení, tvá přátelská a usměvavá nálada mou nervozitu úplně odbourala. Nemohla jsem si lépe vybrat a já moooc děkuji za vše.

Hanka

Marti moc ráda bych chtěla poděkovat za naprosto úžasný a profesionální přístup při mém svatebním dni. Účes i líčení bylo opravdu nádherné a vše vydrželo jak mělo. Jelikož nepocházíme z Moravy tak jsem hledala vše přes internet. Když jsem vybírala vizážistku a kadeřnici na svůj svatební den, tak jsem začínala být poněkud skeptická, jelikož domluva s jinými byla docela dost zdlouhavá nebo pro jistotu už nereagovali vubec, a nebo až 2 měsíce před svatbou, což mi přišlo spíše úsměvné když jsem je kontaktovala 3/4 roku před svatbou. Až jsem narazila na Martinu a musím říct, že hned od počátku byl ten přístup opravdu naprosto skvělý a po zkoušce jsem věděla, že jsem se dostala do těch nejlepších rukou. Nemohla jsem vybrat lépe. Ve svatební den jsem se cítila opravdu nádherně. Ještě jednou Martinko veliký DÍK!!!

Barunka

Martinka je skvelá osoba. Spája sa v nej profesionálny a zároveň priateľský prístup k zákazníkovi. Na skúške svadobnej vizáže mi dala veľa užitočných informácií a rád a splnila moje predstavy o svadobnom líčení a účese. Usmievavým a príjemným vystupovaním v deň svadby mi už od rána naladila pohodovú atmosféru a ja som vôbec nebola nervózna (len ruky sa mi klepali). :) Aj vďaka Martinke bol náš svadobný deň ten najkrajší a ja som sa celý deň cítila príjemne, prirodzene a skvele! :) Mooooc ďakujem.

Iva

Ještě jednou mnohokrát děkuji za nádherný svatební účes a líčení. Moc jsem si přála, aby všechno působilo jednoduše a přirozeně. Díky slečněMartině vše vyšlo všechno dle mých představ. Určitě jsem si nemohla vybrat lépe!! Dekuji :)

Martina

Ještě jednou Ti moc děkuji za to, že jsem si v můj den D připadala jako nejhezčí nevěsta na světě, podle mě umíš čarovat! :) Že jsem si na líčení našla Tebe beru jako jedno z nejlepších rozhodnutí celé svatby. Jsi hvězda!

Pavla

Děkuji slečně Martině za perfektní svatební vizáž, kdy jsem si připadala jako filmová hvězda. A účes následně vydržel jak zběsilou jízdu v kabrioletu, tak i večerní tanečky. :-)

Ivana

Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za vytvoření vizáže v můj svatební den. Byla jsem nadšená a i ohlasy jsem slyšela ze všech stran. I v tak velkém horku, jaké ten den bylo, líčení i účes vydrželo bezproblému až do večera.

Zuzka

Chtěla bych touto cestou poděkovat slečně Martině za úžasnou svatební vizáž. Už na zkoušce svatebního líčení a účesu jsem věděla, že lépe jsem si vybrat nemohla. Martina mě hned napoprvé nalíčila a učesala tak, že jsem na tom nechtěla vůbec nic měnit. Veškerá komunikace, která mezi námi před naší dubnovou svatbou proběhla, byla rychlá, bezproblémová a velice příjemná. Hned po první schůzce jsem věděla, že se nemusím bát do jejích rukou svěřit sestru a maminku, které Martina ve svatební den také krásně namalovala a učesala. Obě byly s vizáží nadmíru spokojené. I díky její práci budeme na naši svatbu vzpomínat jako na jeden z nejhezčích dní našeho života. Už se těším, až se s touto milou, usměvavou a pozitivní osůbkou zase setkám při příležitosti nějaké další úpravy vizáže, třeba před rodinným focením.

Barča

Měla jsem to štěstí, že celkovou vizáž na svatbu mi připravovala Marťa. Díky jejímu dokonalému vnímání všech detailů a skvělému umu mě nádherně nalíčila a vytvořila božský účes. V den svatby perfektně připravila mě, ale také moji maminku a svědkyni. Líčení mi vydrželo celý den bez jakékoli změny. Prostě a jednoduše - Marťa je jednička v tom co dělá a úžasný profesionál! Je to osoba na správném místě a já jí musím jen převelice poděkovat za to, jak mě dokonale připravila na svatební den!

Janka

Milá Marti, už při naší první schůzce jsem se cítila moc fajn a věděla jsem, že jsem vybrala správně. :-) Hrozně jsem se těšila na spolupráci s Vámi a nikdy na ten den nezapomenu. Kéž bych takto krásně vypadala každý den. Děkuji za nádherný účes a ještě krásnější líčení, nikdo mě málem nepoznal, nastávající manžel ze mě nespustil oči. Děkuji za Váš čas a za nádhernou práci. Jste nejen velmi šikovná, ale velmi příjemná a opravdu jedna z mála pro mě nejlepších vizážistek. Ještě jednou moc děkuji, že díky Vám byl ten náš den tak krásný. Poprvé jsem se cítíla jako princezna!

Petra

Marti, hrozně moc děkuji za nádherné a profesionální líčení a účes, který jste mi poradila, za Vaši trpělivost a ochotu cestovat za mnou tak brzy a daleko.... Byla jsem maximálně spokojená, skvěle jste mi poradila a účes mi dokonale padl... Všem doporučuji práci Martiny a přeji spoustu spokojených zákaznic.

Lucie

Díky Martině se všechen stres co se vlasů a líčení týče stal velmi příjemnou a odpočinkovou částí dne. Martina byla velmi pečlivá a na zkoušce jsme make-up upravovaly dokud nebyl přesně podle mých představ. Jsem hrozně ráda, že jsem si ji vybrala a určitě plánuji její služby v budoucnosti opět využít.

Using Format