Styling na svatbu i do práce

Už jste někdy zažila ten bezradný pocit, že ve vaší skříni nic není, nic vám nesluší a vůbec se to nedá kombinovat? Jako vaše osobní stylistka vám pomůžu s organizací vašeho šatníku a společně ho doplníme o perfektně padnoucí kousky přímo pro vás. Nenechte se ovlivnit jen módními trendy a reklamou. Důležitejší je, aby se konkrétní oblečení hodilo právě k vám.
Navrhnu vám a pomohu vám pochopit jak si sestavit správný funkční šatník. Společně vybereme oblečení, které nezkracuje nohy ani nepřidává kila navíc. Osobní styling nabízím jak ženám, tak i mužům, případně párům na svatbách.


Svatební stylistka

Určitě ve váš jedinečný svatební den chcete být krásná a hezky si svatbu užít s vědomím, že zrovna vy jste ta nejkrásnější žena ze všech. Vybereme společně takové šaty a doplňky, které vám perfektně padnou a ve kterých se budete cítit dobře.

♥ poradenství při volbě svatebních šatů (včetně šatů na večer)
♥ výběr vhodné obuvi, šperků a doplňků do vlasů
♥ poradenství pro budoucího manžela, vhodně střižený a padnoucí oblek, kravata, boty
♥ poradím i vaší mamince, družičce, svědkyni
♥ kromě stylingu vám nabízím i svatební líčení a dokonalý účes


Osobní stylistka

Tato služba je velmi individuální, pomohu vám najít vlastní styl. Uvidíte, že nosit oblečení, které vyjádří vaši jedinečnou osobnost je zábava a budete se cítit báječně. 

♥ revize šatníku - vytřídění šatníku, doplnění stávajícího oblečení o nové kousky
♥ výběr outfitu a doplňků pro určitou událost
♥  asistované nákupy


Kontaktujte mě

a rezervujte si včas váš termín

První osobní schůzka (konzultace) je vždy zdarma. Sejdeme se třeba v nějaké příjemné kavárně a v klidu probereme vzájemné představy o naší spolupráci.


Using Format