Styling na svatbu i do práce

Už jste někdy zažila ten bezradný pocit, že ve vaší skříni nic není, nic vám nesluší a vůbec se to nedá kombinovat? Jako vaše osobní stylistka vám pomůžu s organizací vašeho šatníku a společně ho doplníme o perfektně padnoucí kousky přímo pro vás. Nenechte se ovlivnit jen módními trendy a reklamou. Důležitejší je, aby se konkrétní oblečení hodilo právě k vám.
Navrhnu vám a pomohu vám pochopit jak si sestavit správný funkční šatník. Společně vybereme oblečení, které nezkracuje nohy ani nepřidává kila navíc. Osobní styling nabízím jak ženám, tak i mužům, případně párům na svatbách.

Svatební stylistka

Určitě ve váš jedinečný svatební den chcete být krásná a hezky si svatbu užít s vědomím, že zrovna vy jste ta nejkrásnější žena ze všech. Vybereme společně takové šaty a doplňky, které vám perfektně padnou a ve kterých se budete cítit dobře.

♥ poradenství při volbě svatebních šatů (včetně šatů na večer)
♥ výběr vhodné obuvi, šperků a doplňků do vlasů
♥ poradenství pro budoucího manžela, vhodně střižený a padnoucí oblek, kravata, boty
♥ poradím i vaší mamince, družičce, svědkyni
♥ kromě stylingu vám nabízím i svatební líčení a dokonalý účes


Prohlédněte si galerii svatebního líčení, účesů a stylingu

Osobní stylistka

Tato služba je velmi individuální, pomohu vám najít vlastní styl. Uvidíte, že nosit oblečení, které vyjádří vaši jedinečnou osobnost je zábava a budete se cítit báječně.  Sestavím vám funkční šatník, který budete milovat. Už žádné bezradné chvíle před skříní.

♥ revize šatníku - vytřídění šatníku, doplnění stávajícího oblečení o nové kousky
♥ naučím vás jak oblečení nosit, jak si správně vybrat a jak vše kombinovat
♥ výběr outfitu a doplňků pro každý den
♥  asistované nákupy


První osobní schůzka (konzultace) je vždy zdarma. Sejdeme se třeba v nějaké příjemné kavárně a v společně probereme vzájemné představy o naší spolupráci.

Using Format