Markéta

K Martině jsem začala chodit na kosmetiku kvůli problémům s akné, které se mě drželo i po třicítce. Po pravidelných návštěvách se pleť viditelně zlepšila. Dále jsem díky svatbě mohla vyzkoušet také Shellac, make-up a účes. Martina mi vytvořila pěkný splétaný drdol s pomocí klip-in vlasů, který byl podle mých představ a make-up byl také krásný. I když se běžně moc nelíčím, tak jsem se v něm cítila dobře a na fotkách vypadal super.
Líčení od Martiny jsem využila i na další, podzimní focení a opět jsem byla moc spokojená. Martinu tedy mohu doporučit jak na kosmetiku, tak na celkovou vizáž pro focení či svatbu.

Andrea

Svatba by se měla stát pro každou nevěstu nádherným a nezapomenutelným dnem v jejím životě. Přestože jsem herečka a s líčením mám jisté zkušenosti, rozhodla jsem se oslovit právě Martinu Frankovou, abych si svou svatbu náležitě užila od začátku až do konce a nemusela se nijak zbytečně stresovat. Líčení jsme si dopředu vyzkoušely na zkoušce, kde jsme se také domluvily na všech podrobnostech. Martina je naprostá profesionálka, která má bohaté zkušenosti, orientuje se v současných módních trendech a umí se přizpůsobit daným podmínkám a požadavkům.
Se svatebním líčením a manikúrou jsem byla naprosto spokojená. Líčení vydželo, i přes opravdu vysoké letní teploty, až do pozdních nočních hodin, působilo velmi přirozeně a cítila jsem se opravdu velmi dobře. Svatební styling od Martiny Frankové mohu opravdu jenom doporučit, určitě vás nezklame!!!

Lenka

K Martině na kosmetiku chodím již několik let a její péči si nemůžu vynachválit. Martině plně důvěřuji, a proto jsem se ji svěřila i svoji celkovou vizáž v můj svatební den. Marťa mi byla po ruce od začátku až do konce - pomáhala mi s výběrem svatebních šatů, zajistila mi líčení a  dokonce vykouzlila i úžasný účes. V dnešní době není lehké najít zodpovědnou osobu a vím, že Martina je člověk na svém místě, který se neustále snaží zdokonalovat a učit se novým věcem a neusíná na vavřínech. :)
Jen tak dále, Marti. A pokud zvažujete její návštěvu, určitě její služby mohu jen doporučit.

Petra

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za naprosto perfektní svatební účes a líčení. Všem se to moc líbilo a hlavně ženich byl úplně unešený. Účes i make-up vydržel celý svatební den i přes opravdu velké horko a nějaké ty slzičky štěstí. Takže ještě jednou moc děkuji nejen za skvěle odvedenou práci, ale i za Váš příjemný, pohodový a profesionální přístup ve svatební den i na zkoušce.
Díky Vám jsem se cítila opravdu krásně.

Tereza

Slečna Martina je prostě nejlepší. Pečovala o mě pravidelně už půl roku před svatbou, radila mi, co přesně se hodí pro mou atopickou pleť. Jak se svatba blížila, uskutečnila se zkouška líčení a účesu, kde mi poradila, co se pro mě hodí, jak vysoko připnout závoj, atd.. V den svatby opět úžasná péče. Líčení i účes mi všichni chválili a hlavně já jsem se cítila příjemně a přirozeně. Nic se mi nerozmazalo ani po skoku do bazénu. Zdaleka ne každý se ke mě choval při plánování svatby tak hezky jako Martina. Většině lidí jde jen o zisk a byli i tací, kteří mě ošidili, nebo nedodrželi to, co bylo domluvené.
Slečna Martina dodržela vždycky všechno a nemusela jsem se bát, že se něco pokazí, je to
 celkově velmi vlídná a laskavá osoba a takových dnes není mnoho, proto bychom si jich měli vážit.

Martina

Vřele doporučuji práci vizážistky Martiny Frankové. Zkouška líčení vyšla na první pokus, naprosto bez problémů. Ve svatební den jsem byla trochu nervóznější, ale díky ní jsem měla potřebné uklidnění poblíž. Líčení vydrželo až do pozdních nočních hodin – opět skvělá práce! Paní vizážistka je velmi příjemná, milá a profesionální přístup je jí naprosto vlastní, což se dnes hledá velmi těžko…
Byla jsem 100% spokojená !!!

Using Format