Hynek

S vašimi službami jako osobní stylistky jsem byl velmi spokojen.

Jako první bych vyzdvihnul detailní práci při třízení mého šatníku. Ačkoli jsem byl zpočátku překvapen, když ve skříni nezůstal ani jeden svetr, zpětně hodnoceno to byl správný krok opravdu to nebyly dobré kousky. Výsledkem je přehledný a ucelený základníšatník kde se neshovávají žádní "kostlivci".
Dále bych rád vyzdvihl vaše úsilí "ušít" mi styl na míru. Oceňuji, že jste mě netlačila do míst, kde by mi to nebylo komfortní, ale zároveň jste mě navedla k experimentování a zkoušení nových věcí. Tato rovnováha byla klíčová a vedla k velmi pozitivní zkušenosti.

Vaše služby jsou velmi profesionální a určitě bych doporučil každému, kdo se sám trápí s výběrem oblečení a skládáním správných kombinací nebo chce prostě jen o trošku sofistikovanější/rafinovanější osobní styl.

Těším se na další spolupráci v budoucnu.

Lenka

Vřele doporučuji všem, kteří jako já zpočátku váhají, zda tuto službu využít. Společné nákupy na závěr jsem si užila, jako kdybych na nákupy vyrazila s kamarádkou.

Jindra + Pavla

Doplňovat šatník je pro nás vždycky docela boj a od té doby, co jsme se rozrostli o dalšího člena rodiny, je to skoro nemožné. Vzhledem k tomu,že jsme ale malý upgrade potřebovali, domluvili jsme se s Martinou, jestli by nám s nákupem nepomohla. Byli jsme hodně časově omezení, takže se všechno muselo stihnout rychle a cíl bylo mít pár outfitů pro 2 lidi. No a povedlo se.
Martina nás provedla po nákupáči rychle, za jedno dopoledne jsme měli to, co jsme potřebovali, a všechno v pohodě bez problémů. Takže za nás rozhodně palec nahoru a doporučujeme.

Using Format