Katka

Vizážistku Martinu Frankovou jsem oslovila na radu mé kamarádky, která chtěla ve svůj svatební den rovněž využít její služby, ale Marina už neměla volno. Byla to skvělá volba, protože nejenže Martina dorazila přímo na místo, kde se konal náš svatební den, cca 100 km od Brna, ale zvládla mimo mě nalíčit ještě mamku, obě sestry a kamarádku. Mě a moji sestru, která byla mým svědkem, navíc učesala. Byla jsem s jejími službami moc spokojená a mohu jen doporučit. Byla milá, kamarádská, profesionální, pohotová a připravená na všechno, když mi připevnila závoj na čelenku, kterou jsme dopředu neměly připravenou nebo mému švagrovi, který si zapomněl manžetové knoflíčky, upravila košili. Pomohla nám v klidu, pohodě a bez stresu užít si náš svatební den hned od začátku.

Irena

Milá Martinko, ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat za velmi profesionálně odvedenou práci při mé úpravě vlasů a make-upu. Přípravy na focení s osmidenním miminkem pro mě nebyly snadné a jen díky Vám jsem po porodu vypadala a cítila se skvěle, což se odráží na krásných fotkách. Přeji Vám, ať Vás práce baví a máte mnoho spokojených klientek jako jsem já.

Hanka

Chtěla bych moc poděkovat Martince, že mně pomohla s mým návratem do společnosti po osmileté pauze. Velmi oceňuji její vkus, milou povahu, proaktivní přístup, smysl pro detail a trpělivost. :) Ten outfit, líčení i účes byl prostě super, krásně vyladěný. Děkuje rovněž i manžel! :)

Hanka

Martinka je neuvěřitelně šikovná a talentovaná kadeřnice i vizážstka! Naprosto s přehledem dokáže odhadnout osobnost člověka, jeho styl, co mu sluší a co bude vypadat nejlépe. Navíc má skvělé nápady a tak vykouzlí účes, který padne do celého duchu svatby. Všem nevěstám ji moc doporučuji!

Janča

Marti, chtěla bych ti tímto moc poděkovat za tvoji vizážistickoupráci. Jsi nejen super kamarádka, na kterou jsem se mohla ve svůj NEJ DEN 100% spolehnout,ale zároveň velká profesionálka.

Tvé rady, které jsi mi dala na zkoušce líčení přispěli také k hladkémuprůběhu dne. V můj velký den jsi byla pro mě oporou a tvá práce bylapřekrásná. Líčení vypadalo úžasně a na fotografiích je zvěčněno na pořád J.

Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tebe a přeji každénevěstě ( popřípadě nové budoucí klientce ), aby byla také tak spokojená jakojá a aby jí její den vyšel, tak jako mě.

Terka

K Marti chodím již dlouho na kosmetiku a nehty a navíc je součástí mého týmu v TerezAgency a proto bylo jasné, že bude mojí vizášistickou oporou při mém svatebním dni. Nejen, že mě během svatebního dne namalovala, učesala, byla se mnou i na zkoušce šatů a starala se o můj make-up během celého dne.
Já ti Marti moc a moc děkuji, za to, jakou krasavici si ze mě udělala.
Moc jsem si ten den užila a to především díky tobě!
Takže ještě jednou díky moc!

Katka

Pár slov pro úžasnou Martinku, která je nejen výborná vizážistka a stylistka, ale naprosto skvělý, srdečný a veselý člověk.

K Marti jsem se dostala přes svého svatebního fotografa Viťu Malinu, kterého jsem si našla přes Instagram. V mém případě bylo docela komplikované si najít vizážistku na svatbu, protože nežiji v Čechách, ale až v daleké Austrálii. Když jsem Marťu kontaktovala přes email, hned mi odpověděla a domluvily jsme se na Skype. I přes velký časový rozdíl, s organizací nebyl žádný problém. :)  Už od prvních emailu, jsem věděla, ze si s Marťou sedneme a po našem prvním Skypu, jsme si byla jistá, že nikoho jiného než ji na mé svatbě nechci. Organizovat svatbu takhle na dálku není vůbec jednoduché a pokud člověk nemá  důvěru k lidem, se kterými vše domlouvá, tak to ani podle mě uskutečnit nejde. Já měla v Marti 100% důvěru a ikdyž jsem věděla, že naše první zkouška make-upu bude až týden před svatbou, byla jsem v naprosté pohodě a bez stresu (a to normálně stresuji dost). Musím říct, že když mě Marťa na zkoušce namalovala, neměla jsem absolutně žádné výhrady – bylo to naprosto úžasné!!! Přirozené, krásné, moderní líčení a hlavně, když jsem se poprvé podívala do zrcadla, tak jsme tam viděla sama sebe!!! Ve svatební den měla Marťa plné ruce práce, nejen že líčila nevěstu, ale i jejích pět družiček. :) Prostě Marťa je Superwoman s kufříkem plným líčidel. :)

Martinko, ještě jednou bych ti za vše chtěla moc poděkovat, byla jsi naprosto úžasná a to nejen v náš svatební den. Jsi člověk, který miluje svou práci a dělá ji se 100% nasazením, vždy sleduješ nové trendy, jdeš s dobou a hlavně jsi upřímný a úžasný člověk!

Citát, který jsem nedávno četla přesně vystihuje, co si myslím o tvé práci a talentu – “Make up is a way for a woman to look and feel like herself. Only prettier and more confident.”

Monča

Martinka je naprosto skvělá. Chci nesmírně poděkovat za milýa profesionální přístup. Co se týče líčení i účesu, naprosto geniální. Nemuselajsem během dne nic upravovat, vše drželo na jedničku a cítila jsem sefantasticky. Martinu Frankovou mohu všem slečnám jen doporučit. Martinko mocděkuji :)

Lucka

Chtěla bych slečně Martince moc poděkovat za krásný účes a líčení na mé předsvatební focení. Make-up byl svěží a vydržel celou dobu focení a ještě dlouho potom. Vlasy jsem měla úžasné, byla jsem jako princezna, připadala jsem si opravdu krásná. Byla jsem velmi spokojená s přístupem a ochotou. Marťa je člověk na pravém místě a jde na ní vidět, že ji její práce baví. Už teď se těším na další návštěvu! :-)

Šárka

Už si ani nepamatuji, zda jsem prvně narazila na Marťu nebo fotografa Víťu Malinu. Každopádně jako dvojka jsou nepřekonatelní :-) U Martinky jsem byla na manikúře před svatbou několikrát na Shellacu, který je nádherný. Zkouška líčení a účesu proběhla bez nejmenší chybičky, stejně jako přípravy ve svatební den. Marťa má skvělý kamarádský přístup, ale zároveň dokáže profesionálně poradit a odvést perfektní práci. I přesto, že už je po svatbě, k Martince určitě ještě moc rádá zavítám. Moc Ti děkuji :-)

Zuzka

Ráda bych poděkovala slečně Martince za profesionální a dokonalou přípravu na můj svatební den. Líčení, účes i celková péče byla dokonalá. Také bych chtěla poukázat na individuální stoprocentní přístup. Milé budoucí nevěsty, slečnu Martinku vřele doporučuji a garantuji vám,že budete spokojené! Děkuji.

Eva

Martinko, chci Ti touto cestou zpětně poděkovat, že jsi mě připravovala na můj svatební den.
Od začátku co jsme se potkaly jsi byla moc vstřícná a trpělivá na moje rozhodnutí, protože jsem nechtěla být moc namalovaná a měla jsem ze všeho strach. Velmi jsem ocenila, že vše zvládáš naprosto v pohodě, profesionálně a vždy ochotně poradíš a doporučíš. Díky Tobě jsem se cítila hezky namalovaná (hlavně decentně) včetně mých vlasů, které jsi za chviličku proměnila v nádherný účes, který bych si přála každý týden :-) a moje nehty díky Tvé práci vypadaly přirozeně a jemně + ještě si mi pomohla do šatů a byla jsi při ruce. Moje maminka, kterou sis taky vzala do parády byla spokojená a moje dcera přímo nadšená, jak jsi rychlá a šikovná! 

Hanka

Na Martinu jsem dostala kontakt od fotografa naší svatby a byla jsem z jeho doporučení naprosto nadšená.Od prvního setkání na mě Martina působila profesionálně a kamarádskyzároveň, což je pro mě velmi důležité. Uvolněná a přátelská atmosférapanovala nejen při seznamovací schůzce a předsvatební zkoušce, alei ve svatební den. Martina umí perfektně a flexibilně reagovat na měnícíse požadavky klientky. Ačkoliv jsem si na zkoušce vybrala uvolněný,nízko posazený drdol, v den svatby, a bez předchozího vyzkoušení, miudělala Martina na moji žádost jiný účes - vysoký hladký drdol - a topřesně podle mých představ. Co se týká líčení, mám raději přirozenývzhled. Martina tedy použila jen to nejnutnější, a musím uznat, žejsem se celý den a noc cítila přímo božsky. Martino, děkuji!

Lucka

Na radu svatebních fotografů Nejedlých jsem poprosila o pomoc se svatební vizáží Martinu Frankovou. Když si prohlížím naše svatební fotografie, jsem ráda, že jsem na jejich doporučení dala. S Martinou jsme doladily doplňky k oblečení - jednoduše a přesto nápaditě. A ve svatební den se postarala jak o líčení, tak i o účes. Musím se přiznat, že jsem za tuto kombinaci 2v1 byla nesmírně ráda, protože ve svatební ráno zasypala Brno nečekaná sněhová vánice. Účes byl parádní, líčení zrovna tak a třešničkou na dortu byla krásná a přirozená manikúra. Hledáte-li šikovnou a veselou stylistku nebo vizážistku, Martinu Vám ráda doporučím.

Nikola

Chtěla bych moc poděkovat slečně Martině za líčení a účes na svatbu. Nikdy jsem nebyla tak krásně namalovaná a učesaná. Prostě nádhera. Martina je jak moc šikovná tak ochotná poradit co by bylo lepší, aby vše vydrželo celou dobu perfektní. Tímhle bych chtěla poděkovat i za účes a líčení sestry a maminky. Obě vypadaly fantasticky. Slečnu Martinu mohu jen doporučit a až se budu chystat na ples, nebo jinou akci, určitě se na ni znovu obrátím.

Using Format