Lucie

Martina je profesionálka každým coulem. Už ze zkoušky svatebního líčení a účesu jsem odcházela s pocitem, že lépe jsem si snad ani vybrat nemohla. Ve svatební den tak už šlo vše jak na drátkách a účes i líčení drželi perfektně až do brzkých ranních hodin. První reakce ženicha byla: ,,vypadáš překrásně"....co víc si nevěsta může ve svatební den jen přát? :-)Martinu mohu jen a jen doporučit!!!

Petra

Díky slečně Martině jsem si na svatbě připadala vážně výjimečná. Účes byl dokonalý, i když jsem neměla jasnou představu jaký by měl vlastně být slečna Martina jako správná profesionálka ho vytvořila krásný a jedinečný. Líčení také trefila na výbornou bylo bezchybné a přirozené.

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za milý a profesionální přístup.

Bety

Martina je velká profesionálka a ještě k tomu moc milá a vstřícná. Díky ní jsem si v náš svatební den připadala opravdu krásně. Nejenže se postarala o to, aby to bylo přesně podle mých představ, ale zároveň si našla čas i na neplánované zkrášlení těch nejdůležitějších, svědkyně a maminky ženicha. Moc děkuji za to, že i když čas běžel jako splašený, Vy jste byla stále klidná a já se tak nemusela stresovat, že to nestihneme. Myslím, že fotky mluví samy za sebe. Děkuji!

Using Format