7 důležitých tipů pro svatební líčení

Perfektní svatební líčení a účes se rozhodně neobejde bez zkoušky. Na zkoušce se seznámíme a vyberete si přesný styl líčení, který vám nejvíce sedne a se kterým se na svatbě budete cítit nejlépe.

♥ Na zkoušku si vezměte světlou halenku. Tmavé barvy oblečení mohou líčení zkreslovat.
♥ Není dobré mít moc odrostlé vlasy nebo spálený obličej od sluníčka.
Vezměte si s sebou fotku svatebních šatů, ideálně ze zkoušky.
♥ K líčení a vizáži patří i krk a dekolt, proto byste si měly dát pozor v letních měsících na ramínka od plavek a různě vykrojená trička. Především pokud vaše svatební šaty mají korzet. Make-upem se lehké opálení a drobné pupínky dají samozřejmě zamaskovat, ale s mírou aby se šaty neumazaly a make-up na dekoltu nebyl příliš viditelný.
♥ Svatební líčení je výraznější než denní, musí být. Make-up musí vydržet celý náročný den a především na fotografiích a v interiérech, kde nám světlo pohlcuje barvy musí být zkrátka vidět.
Před svatbou doporučuji kosmetické ošetření. Pleť bude jemná, hydratovaná a svěží. Svatební líčení tak perfektně na pleti vynikne. Pokud nechodíte na kosmetiku, doporučuji jít na první ošetření pleti alespoň 14 dní před svatbou. Určitě si nechejte upravit obočí a třeba i nabarvit společně s řasami - především u světlých typů se barvením opticky prodlouží a zahustí řasy a dojde k přirozenému zvýraznění očí.
♥ Pokud toužíte po krásných a hustých řasách, se kterými bude váš pohled svůdný, vyzkoušejte si jednorázové lepení řas. Řasy perfektně drží celý den a mohou být podle přání přirozené nebo výrazné.

Tipy na další články ♥ dokonalá svatební manikúraoživte stylově svůj svatební účessvatební účesy pro dlouhé vlasy 5 tipů pro snový svatební účes

Obrázky jsou z mého oblíbeného zdroje inspirace a tím je pinterest.

Using Format