Za Výlohou


Začátkem roku 2018 jsem si začala pohrávat s myšlenkou o tom otevřít vlastní nový salon. Spíše tedy než o salonu, přemýšlela jsem o místu. Místu, které by bylo osobité, netradiční a já tam mohla spojit pro vás všechny služby. Pamatuji si jak jsem říkala, že by bylo fajn, kdyby to místo mělo aspoň malinkou výlohu do ulice. Nic velkého jsem nepotřebovala, jen něco malého s denním světlem. 

Do cesty mi přišel prostor na adrese U Červeného mlýna 6, už samotný název ulice mě oslovil a než jsem stihla vůbec cokoliv, prostor byl můj a je i s výlohu! Co s výlohu?! Je celý prosklený a já mu díky tomu dala jméno ZA VÝLOHOU. 

Od toho se odvinul i celý interiér, který jsem si navrhovala sama a s pomocí blízkých i vyrobila. V interiéru jsou převážně přírodní materiály, jedinečné kousky - kdy jako samotný prostor i ony mají každý svůj příběh a celý vnitřek je plný živých květin. Tak jako moje práce je kreativní, na míru každému klientovi a nikdy to není stejné, tak přesně takový je i interiér.


ZA VÝLOHOU se můžete těšit na spoustu služeb, ověřené značky, se kterými pracujeme a které u nás můžete zakoupit. Část je věnovaná relaxační zóně, kde můžete posedět a pokoukat v showroomu našeho internetového obchůdku My Wardrobe

Martin Styling - líčení a účesy, Dermalogica expert

 profesionální ošetření právě touto kosmetikou a jediný na Moravě, senior stylist Diamond Lashes, stylistické poradenství, personal shopping aj.

♥ nutno se předem objednat

Lisa - colorista a odborník na míchání barev

melírovací techniky těch nejnáročnějších způsobů podle posledních trendů, precizní střihy, účesy

♥ nutno se předem objednat

My Wardrobe

Evi je pro vás k dispozici každou středu od 16 do 19 hodin, kdy můžete přijít bez objednání. Vyzvednout si vaše objednávky, přijít nakoupit ať už kosmetiku na pleť nebo vlasy a mrknout do našeho showroomu. V klidu vyzkoušet vše, co vám padne do oka.

www.my-wardrobe.cz

Using Format