Manikúra, prodlužování řas a kosmetika

Služby opět v provozu - jaro/léto 2018. 

Manikúra Shellac

Neztrácejte čas lakováním nehtů! Se „SHELLACem“ získáte krásné a upravené nehty na 2 až 3 týdny. Můžete si vybrat z mnoha intenzivních a nadčasových barev nebo můžete dát přednost kasické francouzské manikúře.


♥ vysoký lesk a okamžité vytvrdnutí
♥ posiluje a chrání přírodní nehty
♥ jednoduchá aplikace a odstranění během pár minut
♥ vytvaruje nehet do přirozeného a flexibilního tvaru
♥ vhodný pro ženy, které nemají dost času na pravidelnou domácí péčiProfesionální kosmetická péče

Jako kosmetická terapeutka Dermalogica Specialist vám nabízím ošetření pleti produkty světové značky Dermalogica. Tato přírodní kosmetika je pro svoji čistotu doporučována ve více než 80 zemích světa a používají ji i nejznámější filmoví maskéři. Postarám se nejen o vzhled vaší pleti, ale také o její zdraví. Dám vám užitečné rady,  jak se správně starat o pleť, aby byla stále krásná a svěží!

Kosmetická péče na míru

Pro maximální účinky kosmetiky Dermalogica vám sestavím individuální plán péče o pleť a pomocí unikátní analýzy pleti Face Mapping® vám doporučím ty nejvhodnější produkty. Nejdůležitější je, aby byla vaše pleť zdravá a bezproblémová.

♥ Kosmetické ošetření doporučuji měsíc před před svatbou, aby byla vaše pleť hydratovaná, uvolněná a svatební líčení vypadalo dokonale.

Laserové ošetření

Trápí vás vrásky, akné nebo jizvičky po akné? Potřebujete regeneraci po letním slunění nebo v zimních mrazivých dnech? Laserová terapie povzbuzuje kožní buňky a zvyšuje prostupnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení buněk.

♥ Při použití laseru nedochází k žádným výbojům, či pocitům pálení.
♥ Průběh ošetření je zcela bezbolestný, bez jakýchkoliv vedlejších účinků.
♥ Po ošetření se můžete bez problému vrátit k běžnému způsobu života.

Prodloužení řas Diamond Lashes

Krásné řasy jsou symbolem ženskosti a přitažlivosti. Přijďte na profesionální prodloužení řas nejmodernější technologií Diamond Lashes a podtrhněte tak svoji přirozenou krásu. Husté, dlouhé a krásně natočené řasy opticky zvětší vaše oči a budete vypadat mimořádně svůdně.

Co vám přináší prodloužení řas od Diamond Lashes?

♥ Během chvilky získáte přirozeně husté a dlouhé řasy.
♥ Po aplikaci můžete s řasami běžně fungovat.
♥ Váš svůdný pohled vykouzlí pouze kvalitní řasy a materiál Diamond Lashes.
♥ Zaručuji vám naprosto bezpečnou a bezchybnou aplikaci řas.
♥Před prvním prodloužením řas vám zodpovím všechny případné dotazy a vysvětlím vám jak o ně pečovat.

Diamond Lashes řasa na řasu

Řasy se prodlužují ultralehkými, syntetickými řasami, které jsou k nerozeznání od vlastních řas a vaše řasy nezatěžují. Při aplikaci se klade jedna řasa na jednu vaši vlastní a vytvoří se přirozeně krásný vějíř řas. Časová náročnost aplikace je 1,5 – 2 hodiny.

Diamond Lashes VOLUME

Tato exkluzivní novinka je skutečnou revolucí v prodlužování řas. Oproti klasickému prodlužování, jde o originální techniku aplikace nanořas. Ty jsou mnohem lehčí než řasy u klasického prodloužení a umožňují aplikaci 3 až 8 řas na každou vlastní řasu. V průměru přijde cca 300 - 700 řas na jedno oko, přičemž výsledek je naprosto přirozený! Časová náročnost aplikace je přibližně 3 hodiny.

Using Format