Podzimní svatba - večerní styling

První várka fotografií z focení svatebního editoriálu s večerním stylingem je tady! :)

Nevěstě Báře jsem vybrala na večer dlouhé saténové šaty z Mohito. Líbila se mi jejich lehce krémová barva s decentním potiskem do zlaté barvy. Šaty jsem na chladný podzimní večer doplnila o teplejší kabát rovného střihu ze Zary.

Oblečení i doplňky jsem ladila co se materiálu a barev týká do přírodních podzimních tónů, aby vše dokonale ladilo s ženichem, prostředím roubenky na Vysočině, svatební kyticí a celkovou vizáží i s věnečkem do vlasů.

Pro družičku Terezu jsem vybírala outfit v F&F. Krátké vínové šaty bez rukávů, které doplňoval zlatý náhrdelník a krémový svetřík. Nechyběly ani punčocháče petrolejové barvy a tmavě hnědé kotníkové boty. I tady jsem se držela spíše teplejších materiálů a klasických podzimních barev, aby vše zapadlo do celkového konceptu.

Líčení jsem pro obě modelky zvolila výrazné. Základem byl perfektní make - up, výrazné oči a rty v odstínu tmavě červené. Družičce jsem vytvořila jednoduchý drdol na stranu a nevěsta měla motaný cop, kde pěkně vynikl věneček do vlasů z květinářství Kvítí z lesa.

Brzy se můžete těšit na pokračování, kde vám povím o tom jak jsem sestavila dva mírně netradiční pánské outfity pro našeho ženicha a také se můžete těšit na krásné portréty s podzimní atmosférou na Vysočině. :)

♥ Večerní svatební styling se dá vymyslet v nejrůznějších variantách, především by ale mělo jít o oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a užijete si odpolední zábavu. Jestli se bude jednat o šaty podobné svatebním nebo zvolíte jiné stylové oblečení záleží vždy na vás a na tom co se vám líbí. Jako stylistka doporučuji sladit váš outfit s partnerem, abyste i večer společně ladili na fotkách.

Pánský večerní styling z tohoto editorialu najde v samostatném článku.

Using Format