Podzimní svatba - pánský styling

Přípravy stylingu na víkendový svatební editorial byly náročné nejen co se dámských outfitů týká, ale i pro ženicha jsem si připravovala dva různé outfity, které jsem ladila s nevěstou a celkovým konceptem focení.

Na večer jsem pro ženicha vybrala outfit v Pietro Filipi. Chtěla jsem jednodušší pohodlný oblek, který bude přirozeně ladit s přírodním až venkovským stylem. Jako základ jsem zvolila tmavě modré sako, které se hodí téměř do všech situací a dá se hezky kombinovat právě s hnědými a podzimními odstíny.

Velmi mě zaujal  v Pietro Filipi hnědý společenský svetr s jemným vzorkem, který tvoří jednu z nejvýraznějších částí oděvu. Košili jsem proto volila jen jednoduchou bílou bez kravaty. Na saku samozřejmě nesměl chybět kapesníček, v našem případě bílý s jemnou krajkou, který ladí jak s bílou košilí, tak i s prostředím celého focení.

Kalhoty jsou o něco světlejší modrošedé, protože dvoubarevný oblek působí uvolněněji než jednobarevný. Hnědé boty byly k tomuto obleku v podstatě samozřejmostí.

V chladném podzimním večeru nesměl chybět ani kabát. Vybrala jsem šedý s decentními odlesky do temně modré se stylovou modrou šálou s jemnými proužky.

♥ Večerní svatební styling se dá vymyslet v nejrůznějších variantách, především by ale mělo jít o oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a užijete si odpolední zábavu. Vždy by vás měl spojovat alespoň drobný prvek s nevěstou, abyste společně ladili na fotkách i mimo hlavní focení.
♥ Tak jako nevěsty mění oblečení na večer, proč ne vy? Opět záleží na prostředí a stylu svatby, ale proč si na večer nevzít taky něco uvolněnějšího a stylového i bez kravaty. Jako stylistka doporučuji nebát se různých kombinací, vzorů, materiálu a hlavně barev. Pokud máte na obřad formálnější oblek, večer určitě můžete zvolit nějakou neformální kombinaci.

Dámský styling:
Nevěsta Bára
Nevěsta Tereza
Večerní styling pro nevěstu a družičku

Using Format