Čím to vlastně líčím?

Doteď jsem se s vámi dělila o to, co nového přibylo na můj toaletní stolek.  Ale co všechno vlastně používám a čím líčím? 

Ve všem jsem vybíravá a nové věci zkouším nejdřív na sobě než s nimi začnu naplno pracovat. Používám vždy dekorativní kosmetiku té nejvyšší kvality, především musí mít hodně pigmentu, skvělou krycí schopnost, nesmí chybět dobrá odolnost a ve výsledku chci, aby celý makeup vypadal přirozeně a čistě.
Nejenom, že musí splňovat mé podmínky, ale ve finále hlavně ty vaše. Největší odměnou mi potom je to, že se v líčení cítíte dobře a jste spokojené. :) 

U klasické kosmetiky si stojím za značkou Dermalogica. U dekorativní kosmetiky si vybírám produkty, které splňují již zmiňované požadavky. Takže v mém kufru byste našly značky jako je MAC, Benefit, Urban Decay, Sensai, Make-up atelier, Inglot, Nars, Make-up for ever a mnoho dalších. 

Nesmí chybět ani spolehlivé náčiní jako je můj oblíbený Beautyblender, štětce Zoeva, Nars, Bobbi Brown, Chanel… a důležitá je pro mě i jejich čistota.


Using Format